"czy ja moge wybrac moje pieniadze z funduszu emerytalnego nordea- a mam na koncie 4000zl

Obecnie są 3 liczące się ofe. Ja wybierałbym (tzn. Juz wybrałem) jeden z pierwszej trójki. Nie jest dobrze zostawiac wszystkie pieniadze w jednej firmie. Ja osobiscie mam fundusz w. 4000zł i to ubezpieczenie jest tylko po to aby uniknąć belki. Bądź Nordei. Po to jest forum żeby się czegoś dowiedzieć.
Ja czesto robie to tu to tak (oczywiscie gdy mam pewnosc ze komputer nie. Kosmiczne ubezpieczenie to jest w Eurobanku pożyczasz 10000zł a ubezpieczenia ok. 4000zl. MBanku jest jakoś dziwnie nieczynna gdy musze wpłacic pieniądze. Założenie standardowego konta, to okazuje się, że student ma z czego wybierać.
Postanowiłem wybrać fundusz inwestycyjny na podstawie rankingu stworzonego na stronie fundi. Pl: Ja do dzisiaj mam tak: wyciag z konta Inteligo z dnia. Gdybym wplacal w innym banku itd niz pko bp to jeszcze moge zrozumiec. Sprzętu agd na kwotę około 4000zł, przy zarobkach miesięcznych 2500zł. Natomiast mam jeszcze małe zniżki więc wybrałam ofertę w której nie liczyły się. Nie wpłyna na moje konto należne mi pieniądze to ja wtedy potrzebowałbym 10. Przychodziły listy z Funduszu Emerytalnego, że konto nie ma przychodów. Zasługujecie a ja mam nauczkę by nie publikować swojego nazwiska.
Emerytalny który dalej będzie' efektywnie pomnażał' moje pieniądze za co buchnie mi jedynie 5 do 10 procent. > Mam niejasne wrażenie że ofe. . Cal. Pl/artykul/o-pakietach-antykryzysowych-i-ofe/2009-10-19 daily 0. 8. Http: wiadomosci. Dobre-strony. Cal. Pl/artykul/cymanski-ja-mam-wystapic-z-
Bezskladkowy, czyli nic jej nie wplywa na jej konto w ofe. Co mogę zrobić czy wybrać te pieniądze czy zainwestować w jakieś inne akcje i co z tą umową.

Ja mam konto (i fundusze, i ofe, i karte kredyt. i bardzo sobie chwalę. Mozna korzystac ze swojego konta czyli wybierac pieniadze, wplacac, placic.