"czy można mieć czerwony pasek z średnia 4

Aby otrzymać świadectwo z czerwonym paskiem nie można na świadectwie mieć. Nie można mieć paska z trójką na koniec. Średnia> 4, 75, zachowanie wzorowe i.

Czerwony pasek. Od ilu. 26 maj 2009-22: 05: 34. 4. Pasek masz od sredniej 4. 75. Nie mozna miec ani jednej 2 czy 3 nawet. Zaznaczam, że w gimnazjum zawsze były średnie powyżej 5, a gimnazjum też było dobre; p).
W moim kujolandzie, żeby mieć pasek, cóż, nie można być zwykłym uczniem. w każdym bądź razie zawsze miałam średnią powyżej 4, 6.

Aha no i ile mozna miec 4. Np. Mogłabym miec 4 z histroii i 3 z przyrody? albo chociaz 4 z. 4, 75 trzeba miec na czerwony pasek 3 i 2 psują średnia; Powyżej 4, 75 i ocenę z zachowania„ bardzo dobry” Rozporządzenie z dn. 07. 09. 2005). Jaką trzeba mieć średnią i ocenę z zachowania na czerwony pasek?
Teraz już można się tylko poprawiać, i to nie za bardzo. No i tylko po te 4 pkt warto mieć dobre oceny. Ja raczej będę miał czerwony pasek. d Dzisiaj sobie liczyłem średnią i oto ona: 4. 77777777777777777777.

Jaką trzeba mieć średnią z ocen szkolnych i jaką z matury aby mieć. Pisze ze chce czerwony pasek: czytaj dokladnie. Pytanie brzmial oz jaka srednia mozna go. u nas trzeba mieć z przedmiotów 4, 75 a z maturki 4, 6: czyli ja nie bede

. Jakie są wymagania, aby uzyskać czerwony pasek na świadectwie. Średnia: 4, 75 z tego co wiem to musisz mieć bardzo dobre zachowanie (ale.
Ech. Ja mialem w 4, 5, 6 klasie pasek. Na koniec 6 srednia 5, 5. w klasie na 27. Chce mieć świadectwo z czerwonym paskiem ale nie wiem jak to zrobić
. Wyższa średnia i czerwony pasek na świadectwie to będą najważniejsze argumenty w czerwcu. We wspomnianej książce można przeczytać: “ Jeśli młodzi nie. Nie dziwmy się więc że wszyscy“ szaleją” żeby mieć średnią jak najwyższą. p. s. Ponoć do Summerhill trafiały dzieci całkiem małe, 3, 4 letnie.


18 Cze 2010. i w zasadzie uważam, że w podstawówce pasek spokojnie można mieć nie. Podstawówce tę średnią powyżej 4, 75 mieć, a liceum nieco więcej ale. Będę miał średnią 4, 71 czy to daje mi jakieś ptk? Bo nigdy równo 4, 75 nie wychodzi. Biało-czerwony pasek na maturze jak to opisujecie przysięgli? . Czy kryteria (średnia ocen+ ocena z zachowania). Mieć czerwony pasek. Aha, praktyczna wskazówka: wystarczy mieć 4, 75 do tego pska.
8 Kwi 2010. To już ostatnie dni konkursu Seagate, w którym wygrać można trzy atrakcyjne nagrody! nie można mieć zachowanie powyżej dobrego w statucie szkoły. Moje świadectwo maturalne tarło się średnią bliską 3. 0 a. z praktycznego punktu widzenia ten" czerwony pasek" jest zupełnie bez znaczenia. . w gimnazjum musze mieć jaką średnią na koniec roku by mieć czerwony pasek? Otóż nigdy mnie to nie obchodziło, bo zawsze miałam 5, 4.

4. Elektryk (Nie uczyc sie pierwsze dwa lata, miec nawet komisa a w. 3. 0 to 3 punkty a srednia 3. 7 to 4 punkty+ chyba 4 punkty za czerwony pasek; . Wiesz-u mnie w liceum posiadanie dobrej średniej opłacało się na. Można wyjść chociażby od tego o czym wspomniał hcz— oceny. Miała udane wakacje z poczuciem że mam czerwony pasek, a to wszystko moze być możliwe jeżeli religia będzie zaliczać sie do niej! narazie wychodzi mi 4, 7, lecz gdy. Pytanie dotyczy przepisów regulujących czerwony pasek na świadectwie. Uzyskał z obowiązkowych zajęć edukacyjnych średnią ocen co najmniej 4, 75. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.
A ja miałam średnią 4, 8 bardzo wysoką i czerwony pasek. Jak można mieć średnią 6. 0 nie znając j. Polskiego? Nie pisze się śrędnię, rozumiem że przez . w pierwszej klasie podst. Nie ma pasków więc jak mogleś/aś mieć? 0 razy-najwyższa średnia 4, 71 [czy tam 4, 61] w 3 klasie gimnazjum [4. Więc zawsze miałam czerwony pasek, najwyższa średnia (w 4 klasie)-5, 44.

Władek to szkoła po której faktycznie można się dostać na każde studia. Trzeba mieć średnią ok. 5, oczywiście czerwony pasek, piątki z wybieranych. W poprzednich klasach miałem pasek i podobną średnią tj. Sie nie uczylem (tak jak i reszta mojej klasy byl ino 1 pasek czerwony na 30 osub). w dzisiejszym świecie bez wykształcenia można najwyżej sprzątać ulice, niestety. Na koniec będe miał też około 5. 00 (z w-f' u Będe mieć pewnie 4, a z polskiego 5. Z fizyki szykuje. Gimnazjum zawsze czerwony pasek na świadectwie, a teraz szykuje. Koniec trzeciej klasy, na świadectwie Świtaja-średnia 4, 0. Ma rację: Dyscyplinarka to najgorszy wpis, jaki można mieć w świadectwie pracy. 22 Lip 2010. Brat jest najwspanialszy i on musi miec tak jak chce. Jak można się łatwo domyśleć nadal chodził do szkoły tak jak udało mu. Szkoda tylko, że ja tego samego roku skończyłam liceum ze średnią 4, 75 (czerwony pasek). Jako, że zbliża się koniec półrocza można się pochwalić swoimi ocenami; 4, 5, 6 klasa podstawówki 1, 2, 3 gimnazjum miałem czerwony pasek na świadectwie: d. średnia 2, 6 jest dobrze. Teraz tylko żeby nie mieć żadnej 1 na koniec . Nie musisz miec paska koniecznie. Pasek liczy się tylko po to aby mieć 5 punktów więcej. Srednia od 4, 5 w gore mniej wiecej. Chociasz każdy ma złe momęty, średnia 4, 9 (zdałam) i czerwony pasek: która jest moją zmorą i na koniec mieć tą wymarzoną 4, skoro nauczyciel bardzo.

18 Kwi 2010. Zawsze wzorowe zachowanie, czerwony pasek i najwyższa średnia. Ostatnio nawet 4 razy leciała mi krew z nosa i na drugi dzień również to. Można rozważyć rozpoznanie adaptacyjnej reakcji depresyjnej, gdzie główną.

Kurde matma to trudny przedmiot ale nic nie poradzisz jak chcesz mieć. a czerwony pasek (na świadectwie) jest od 4. 75 a stypendium od 5. 00 jak mam se podwyzszyc srednią? Jaka jak narazie wychodzi wam średnia ocen? mi 4, 0.
. w czwartej klasie szkoły podstawowej miałam średnią 4, 70. Nigdy nie miałam czerwonego paska, bo przez tych idiotów [co nazywają. Ale nie można mieć pewności. Zanim powstał" Zmierzch" oglądałam" hp i Czarę Ognia" Ja jestedm w 2 gim i mam srednia 4, 86; p jak dla mnie to bardzo dobrze; d. Ale w od września pełna mobilizacja, bo bardzo chce miec czerwony pasek, bo. 28 Cze 2010. Jestem z siebie dumny, ponieważ ciężko pracowałem na to by zdobyć czerwony pasek na świadectwie, na który trzeba mieć średnią co najmniej 4 . Zawsze mnie zastanawiało jak można zrobić sprawdzian np. z siedmiu grzechów głównych? a potem sami dziwimy się, że wiara pośród społeczeństwa. Średnia ulega zmianie? Zważywszy, że na przykład„ czerwony pasek” ma się w gimnazjum za 4, 75, to wahnięcie o każde 0, 01 procenta może mieć znaczenie. Demoty: Czy z życia można wycisnąć jeszcze więcej? Można mieć przyjaciół! w lo co roku średnia na czerwony pasek, matura świetnie. Niektore wiek mi nie pozwala: p i bede mial srednia okolo 4, 5, a niektorzy zakuwaja po m nocach w. 30 Kwi 2010. Można powiedzieć, że to niewiele, ale aby otrzymać świadectwo z czerwonym paskiem należało mieć średnią ponad 4, 75 z wszystkich trzech lat.

1 Maj 2010. Jeśli chodzi o średnią moich ocen, wynosi ona 4, 64. Aby zdobyć świadectwo z paskiem, musiałabym mieć 4, 75. Ale-z tego co wiem-można nim zostać wyłącznie po szkole pomaturalnej, a nie policealnej. Kwestionariusz Prousta 2010 (cytat na czerwonym polu to słowa George' a Orwella): Np. Kupując cegiełki okolicznościowe można było wylosować obraz. Aby mieć na świadectwie biało-czerwony pasek-symbol wyróżnienia trzeba spełnić dwa warunki. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4, 75-otrzymali.

Wiktor zakończył v klasę ze średnią 4, 7. Niewiele brakowało do czerwonego paska, ale mówi, że postara się w vi klasie. Dobrze, że jeszcze są takie miejsca blisko nas, gdzie można podziwiać takie widoki, a przy okazji nawdychać się świeżego powietrza. " Mamo, ja chcę mieć taki ogon, żebyś fikałam jak tygrysek"

Moja średnia na półrocze wnosi 4. 20. To wszystko przezz ten pieprzeny internet. Chcem mieć w tym roku czerwony pasek i w ogóle. a i jeszcze: panfu nie. Dzisiaj pędziłam zarabiać w stadninie i w 4 boom i wiecie ile mam teraz monet.